הצוות

יהודית ברוזה -

מפיקת אירועים ורכזת שטח

Yehudit@irac.org

02-6203298

עדן שילוני
עדן שילוני -
סטיבן בק -

מנהל מחלקת פיתוח משאבים וקשרי חוץ

טלפון: 02-6203216

steven@irac.org

עו"ד ניקול מאור סנטר
עו"ד ניקול מאור סנטר -

עו"ד ניקול מאור-סנטר עלתה  ארצה מאוסטרליה לאחר קבלת תואר במשפטים ולאחר פעילות רבת שנים בתנועה הרפורמית באוסטרליה לרבות הקמת סניף תנועה הנוער הציוני "נצ"ר" בסידני, ועברה לגור בקיבוץ לוטן – אחד הקיבוצים הרפורמיים בערבה. בשנת 1992 התקבלהכחברה בלשכת עורכי הדין, ומיד לאחר מכן החלה לעבוד במרכז הרפורמי לדת ומדינה. בשנת 1993 הצטרפה לפרוייקט של סיוע משפטי לעולים – פרוייקט ייחודי של סיוע וייצוג משפטי חינם לעולים חדשים בכל תחום בו זכויותיהם נפגעו בשל עלייתם – מתוך השקפת העולם של התנועה הרפורמית של צדק חברתי ותיקון עולם. החל משנת 1996 מנהלת את הפרוייקט.
מנהלת סיוע משפטי לעולים | טלפון:  03-6958218 | פקס: 03-6958235 | דוא"ל: center@irac.org

צחי מזומן
צחי מזומן -

עורך תוכן. הקים וערך את כתב העת "דעות" של "נאמני תורה ועבודה", וערך פרסומים אקדמיים ופופולריים רבים. ניהל את מחלקת התרגום במרכז לבחינות בגרות במכון סאלד, וריכז את כתיבת הבחינות בתלמוד ובתושב"ע. בתפקידו הקודם במרכז הרפורמי לדת ומדינה ניהל את המחלקה הציבורית. פעיל זכויות להט"ב, ממקימי ארגון שב"ל הפועל לסובלנות כלפי להט"ב בחברה הדתית. פעיל ויו"ר לשעבר ב"אגודה להבנה בינדתית".
מנהל המרכז לנפגעי גזענות | דוא"ל: tzahi@irac.org | טלפון: 02-6203356

עו"ד שרה לואיס
עו"ד שרה לואיס -

חילקה את ילדותה בין קיבוץ קטורה בישראל לבין בריסטול, אנגליה. למדה משפטים באוניברסיטת לונדון והתמחתה במרכז לסיוע משפטי לעולים של המרכז הרפורמי לדת ומדינה. החל משנת 2006, עובדת כעורכת דין במרכז לסיוע משפטי לעולים.
דוא"ל: sarah@irac.org

יאנה ביליין
יאנה ביליין -

יאנה, ילידת אוקראינה, עמדה בראש הקהילה הרפורמית בעיר צ'רקאסי. כמו כן, היא לימדה עברית באולפן לעברית של הסוכנות היהודית וגם בבית ספר יום ראשון בעיר. טרם העלייה לארץ עבדה גם כיועצת של לשכת הקשר. יאנה עלתה ארצה בשנת 1999 מאוקראינה. בשנת 2000 היא פגשה בעו"ד ניקי מאור והחלה לעבוד עימה במתן סיוע משפטי לעולים, ועובדת במרכז הסיוע מאז. בתפקידה הנוכחי היא משמשת כרכזת פניות של המרכז בתל אביב.
המרכז לסיוע משפטי לעולים | רכזת פניות | דוא"ל: yana@irac.org

עו"ד נעמי קסל
עו"ד נעמי קסל -

גדלה והתחנכה בקיבוץ חצרים. עשתה שנת שירות במרכז קליטה כמדריכה של עולים מחבר העמים. עם תום השירות הצבאי יצאה לשליחות בת שנתיים בוונקובר, קנדה, כשליחה של תנועת הנוער "הבונים דרור". בעלת תואר ראשון במשפטים. נעמי משמשת כמתמחה במרכז הסיוע המשפטי לעולים של המרכז אשר נמצא בתל-אביב.
דוא"ל: Naomi@irac.org

עליזה שופמן-לנד -

רכזת פיתוח משאבים

Aliza@irac.org

המשך…

מקס שלקרוס
מקס שלקרוס -

מנהל מערכות מידע

טלפון: 02-6203215

max@irac.org

המשך…


דילוג לתוכן